Znajdź nas na: Znajdź nas na Instagram Znajdź nas na YouTube Znajdź nas na Facebooku

VIAMARE

Niemiecka renomowana firma VIAMARE produkująca pontony, kajaki, supboardy i akcesoria. Na polskim rynku reprezentowana przez firmę ACCS Sp. z o.o. (www.accs.waw.pl). W swojej bogatej ofercie mają pontony wykonane z mocnego i twardego PVC odpornego na działanie soli morskiej, do wyboru z podłogą sztywną (aluminium) lub pompowaną (powietrzną). Do każdego pontonu jest możliwość zamontowania silnika elektrycznego bądź spalinowego, w zależności od wielkości pontonu. Pontony mają kilka komór powietrznych. Większe pontony posiadają stępkę powietrzną. W skład zestawu do pontonu dołączane są wiosła aluminiowe, pompka, zestaw naprawczy, torba do przenoszenia oraz ciśnieniomierz.

W ofercie znalazły się również kajaki i tu podobnie jak w przypadku pontonów wykonane z PVC odpornego na sól morską.

Kajaki dmuchane posiadają kilka komór powietrznych, pokryte są materiałem odpornym na przedziurawianie i zadrapania. W komplecie z kajakiem są wiosła aluminiowe, pompka i torba do noszenia.

Supboard to ciekawy pomysł na spędzanie wolnego czasu nad wodą w nieco inny sposób niż tradycyjne pływanie w łódce. Na desce można pływać stojąc lub siedząc. Deska posiada uchwyt do łatwego przenoszenia jest lekka waży tylko 10kg. Zaletą naszej deski nad zwykłą deską surfingową jest taka że można ją przewieźć w bagażniku samochodu ponieważ jest pompowana. Deski występują w trzech rozmiarach 300x75x10cm, 330x75x10cm oraz 365x75x15cm.